Kontakt

Ak máte akúkoľvek otázku alebo záujem o spoluprácu, môžete ma kontaktovať prostredníctvom kontaktného formuláru alebo si priamo rezervujte psychologické poradenstvo vo forme online alebo osobného stretnutia.


Pomáham ľuďom, ktorí hľadajú podporu a pomoc. Radím ako ľahšie vstupovať na trh práce. Terapia a poradenstvo z pohodlia domova. Jednoduchšie a bez predsudkov. Vyskúšajte terapiu cez videohovor a rezervujte si stretnutie. 

Poradenstvo poskytujem online formou a rovnako osobne v Bratislave (Galvaniho 12). Osobné stretnutia sa realizujú na adrese Galvaniho 12, Bratislava - Ružinov v priestoroch občianskeho združenia MARTINO - Inštitút rozvoja spoločnosti a myJUMP:sk. Priestory sa nachádzajú na prvom poschodí vľavo na konci chodby s označením dverí logami organizácií (číslo dverí 109).

UPOZORNENIE: Priestor nie je bezbariérový. Môžete si rezervovať online stretnutie, prípadne si dohodnúť miesto stretnutia podľa vašich požiadaviek. Parkovanie je možné priamo pred budovou bezplatne.

Ak máte záujem o participáciu na príprave a vedení záverečnej práce, prípadne sa zaujímate o podrobnosti týkajúce sa mojej akademickej výučby či akademického výskumu, rezervujte si so mnou online stretnutie prostredníctvom aplikácie ZOOM na tomto linku. Uprednostňujem konzultácie so študentmi, ktorí študujú na vysokej škole alebo univerzite, na ktorej pôsobím ako pedagóg.

Poskytujem aj diskriminačné poradenstvo (50 min.) zdarma. Poradenstvo je určené pre osoby na trhu práce, ktoré trpia diskrimináciou alebo sa chcú dozvedieť viac o prevencii a eliminácii voči diskriminácii. Podmienkou vstupu do tohto typu poradenstva a registrácia do projektu "Inštitucionálne poradenstvo na boj proti diskriminácii" financovaného z prostriedkov EÚ (registráciu realizujte na nasledovnom linku Karta účastníka). 

Ďalšou možnosťou je využiť kariérne poradenstvo pre neaktívne osoby na trhu práce bez maturitného vzdelania (50 min.) zdarma. Poradenstvo je naviazané na projekty "Podpora začlenenia do pracovného prostredia" (v spolupráci s občianskym združením MARTINO - Inštitút rozvoja spoločnosti) alebo "Krokom k úspešnej budúcnosti" (v spolupráci s občianskym združením myJUMP.sk).


MMT Consulting, s.r.o., Drieňová 1/J, Bratislava | IČO: 45676241 | DIČ: 2023095778 | ivana(zavinac)radipsychologicka.sk  

Instagram | FacebookTwitterLinkedIn | TikTok | YouTube