Referencie

Peter Machovčák

študent

Prvý raz som sa stretol s Ivanou ako s mentorkou počas letných prázdnin v roku 2016. Nesmierne mi napomohla aj čo sa týka kariérneho poradenstva a dodala mi potrebné odhodlanie, ktoré mi chýbalo na to, aby som sa vybral tou správnou cestou, za čo som jej nesmierne vďačný. 

Adriana Bordáková

bankový špecialista

Ak hľadáte človeka, ktorý vie motivovať, nadchnúť, podporiť, usmerniť, inšpirovať, naviesť, poradiť, podporiť, nájdete ho v osobe Ivany. Je presne ten typ, ktorý vie, ako nájsť nie práve najľahšiu, ale správnu skratku na dosiahnutie cieľov. Vie, čo chce, a Vy budete mať istotu, že to viete tiež. 

Marek Demčák

procesný a projektový manažér

Ivana mi pomohla rozhodnúť sa a s odstupom času môžem s istotou povedať, že správne. Má široký rozhľad a veľa rôznych skúseností, takže stále vie, o čom hovorí. Ak sa potrebujete v živote posunúť tým správnym smerom, ste na správnom mieste. Mne Ivana pomohla a verím, že pomôže aj vám. 

Tomáš Zuzula

špecialista IT a CRM systémov

No ako začať? Práca s Ivanou bola vždy zaujímavá, nakoľko som sa vedel od nej veľa naučiť a to aj ako v "starej práci", tak aj na prípravu na novú prácu. Veľmi mi pomohla, keď ma postupne a pomaličky pripravovala na pohovor, kde mi vysvetlila základy správneho vystupovania a dodala motiváciu na dosiahnutie cieľov. 

Lucia Bošiaková

klinický psychológ a terapeut

Ivana je jedným z mála ľudí, ktorý si za pomerne krátku dobu prešli kompletnou premenou. Jej zvedavosť, tvorivosť a najmä aktívne vyhľadávanie životných skúseností ju posunulo tam, kde dnes je. Vie presne, čo znamená, že telo a duša sú spojené nádoby a ak jedna časť nefunguje, druhá upadá spolu s ňou ...

Ivana je celistvá, pravdivá, priama a do výziev vchádza celým svojím srdcom. A to je to, čo ponúka aj svojim klientom.

Lenka Budajová

telemarketingový manažér

S Ivanou sa poznáme už niekoľko rokov. V roku 2011 si ma vzala pod krídla a začala ma mentorovať v pracovnej oblasti. Vďaka nej sa stále posúvam, pretože som získala nové zručnosti, schopnosti a vedomosti v rôznych smeroch týkajucich sa ľudských zdrojov, marketingu a práci s ľuďmi. Pomohla mi aj s mojím postojom k sebe samej a vnímaním ľudí v mojom okolí a dnes sa venujem práci, ktorá ma napĺňa a baví. 

Alexandra Bučková

špecialista vymáhania

Ivanka moja, druhým menom Sheldon Cooper, tretim menom ŠIALENAAA, nikdy nenechaj umrieť to dieťa v Tebe, prosím🙂. 

Ivana Dobranská

manažér kontaktného centra

Si úžasný človek ... Ty ani netušíš, aký je zázrak to, k čomu si ma dotlačila ... sama neverím, že si mi dokázala dodať toľko odvahy. Pôsobíš na ľudí úžasne. Mňa osobne si posunula a to sme spolu minimálne. Roznášaš dobrú energiu a naše baby (zamestnanci) sú z Teba nadšené. Dokážeš človeku sadnúť za minútu. Verím, že to bude dlhé priateľstvo a aj spolupráca. 

Veronika Králová

špecialista zákazníckych služieb

Spolupráca s Ivanou je veľmi motivujúca a nakoľko je veľmi príjemný a otvorený človek, vždy keď neviem sama nájsť riešenie ako ďalej, stačí sa na ňu obrátiť a riešenie sa hneď nájde už po chvíľke. Vďaka nej sa stále posúvam a zlepšujem v pracovnej oblasti. Jej mentorovanie je pre mňa veľkým prínosom. Je to človek, na ktorého sa môžem vždy a za každej situácie obrátiť. Nikdy Vám nepovie nie alebo nemám čas. Vždy nájde rýchle a jednoduché riešenie, nakoľko do všetkého sa pustí s plným odhodlaním. Spoluprácu s ňou veľmi oceňujem a vrelo odporúčam aj ďalším klientom. Verte tomu, že Vám vždy pomôže a bude Vás motivovať ako v súkromnom tak aj pracovnom prostredí. 

Martina Brachňáková

procesný manažér

S Ivanou sa poznáme takmer 3 roky (od roku 2014). Spoločne sme zlepšovali procesy. Ako člen tímu, manažérka aj kolegyňa, všade potvrdila definíciu koučingu ako profesionálneho priateľstva. Ivana je pre mňa aj excelentný profesionál, aj priateľka. Svojou otvorenosťou vie presne trafiť do čierneho a pomenovať problémy a ich príčiny jednoducho a výstižne. Odtiaľ je to pre mňa iba kúsok ku riešeniam, ktoré sú plne v mojich rukách. Ako mením seba k lepšiemu, zlepšuje sa i svet okolo mňa. Ďakujem Ivana! 

Ďalšie referencie týkajúce sa vzdelávacích a rozvojových aktivít, či manažérskej pracovnej činnosti môžete nájsť na mojom LinkedIn profile www.linkedin.com/in/ivana-cergetova