Vzťahové koučovacie karty

Vzťahové koučovacie karty sú nástrojom, ktorý môže pomôcť koučom, terapeutom alebo iným profesionálom v oblasti osobného rozvoja a duševného zdravia v podpore ich klientov počas procesu sebarozvoja. 

Ako s kartami pracovať?

Karty obsahujú rôzne otázky, témy, príbehy alebo inšpiratívne myšlienky, ktoré ponúkajú klientom možnosť prehĺbiť ich sebapoznanie, zlepšiť komunikáciu, vyriešiť akútne i dlhodobé ťažkosti s medziľudskými vzťahmi alebo získať nové perspektívy.

Tieto karty využijete v rámci koučovania, terapie alebo pri iných typoch pomoci v oblasti osobného a vzťahového rozvoja. Náhodne si vyberiete kartu s cieľom riešiť konkrétny problém či tému. Potom môžete uvažovať a diskutovať spoločne s koučom alebo terapeutom o vzťahových témach a spoločne hľadať riešenia alebo nové perspektívy.

Vzťahové koučovacie karty sú užitočné aj pre tých koučov a terapeutov, ktorí hľadajú nové nástroje a techniky pri práci s klientmi.

Využijem koučovacie karty, hoci nie som terapeut?

Vzťahové koučovacie karty sú užitočné pre každého, kto má záujem o sebarozvoj, chce upriamiť pozornosť na sebapoznanie a zlepšiť si sebaúctu. Vzťahové koučovacie karty vás budú navigovať pri získavaní primeraných spôsobov riešenia ťažkostí, zlepšovania vzťahov alebo dosiahnutia cieľov. 


Vzťahové koučovacie karty si môžete rezervovať a zabezpečiť už teraz. Karty budú dostupné na predaj v priebehu nasledujúcich týždňov. Získajte ich medzi prvými. Doručenie prebieha poštou alebo osobne.

Cena za vzťahové koučovacie karty a doručenie je 15.00 EUR.


Mohlo by vás zaujímať:

MMT Consulting, s.r.o., Drieňová 1/J, Bratislava | IČO: 45676241 | DIČ: 2023095778 | ivana(zavinac)radipsychologicka.sk  

Instagram | FacebookTwitterLinkedIn | TikTok | YouTube