Vzťahová príručka

Trápia vás vaše prehnané reakcie pri vyhrotených situáciách? Máte pocit, že nezvládate vlastné emócie už pri prvých náznakoch konfliktu? Ťaží vás pocit, že sa nedokážete obhájiť s nadhľadom, bez zbytočných urážok? 

Vzťahová príručka môže byť pre vás užitočným pomocníkom na zlepšenie a udržanie zdravých a pozitívnych vzťahov s partnerom, rodinou, priateľmi a kolegami. Poskytne vám rady a stratégie na zlepšenie komunikácie s ostatnými ľuďmi, ktoré sa viažu na rokmi overenú teóriu vzťahovej väzby.

Táto kniha zrozumiteľným spôsobom sprostredkuje výsledky mojich viac ako 20-ročných vedeckých výskumov a obohacuje ich poznatkami z mojej praxe v individuálnom a vzťahovom poradenstve. Jedná sa o prispôsobenú a rozšírenú verziu pôvodnej vedeckej monografie, ktorú som vydala v roku 2020.

Pomocou tejto knihy spoznáte stručne teóriu vzťahovej väzby, identifikujete vlastný vzorec budovania vzťahov a na základe toho sa naučíte spôsoby, ako vyjadriť svoje pocity, ako počúvať druhých a ako sa vyhnúť konfliktom. Získate konkrétne návody na to, ako sa vysporiadať s krízovými udalosťami v rôznych životných situáciách v súvislosti s vašou vzťahovou väzbou. Vzťahová príručka vám pomôže zvládať emócie a podporí vašu kreativitu pri hľadaní adekvátnej reakcie pri riešení konfliktov.  

Zároveň získate rady a nástroje na zlepšenie budovania dôvery v partnerskom, rodinnom a pracovnom prostredí. Stanete sa otvorenou a transparentnou osobnosťou, ktorá bude schopná dodržiavať sľuby, chápať dôvody aj dôsledky svojich činov. 

Vzťahová príručka vám poskytne návody riešenia vzťahových problémov, ako napríklad ťažkosti s dôverou, nezhody alebo nevyriešené krivdy z minulosti. Táto kniha môže byť užitočným nástrojom pre každého, kto chce zlepšiť svoje vzťahy s inými ľuďmi a vytvoriť zdravé a pozitívne prostredie pre spolunažívanie.


Vzťahovú príručku si môžete rezervovať už teraz. Kniha bude dostupná na predaj v priebehu nasledujúcich týždňov. Získate ju medzi prvými. Doručenie prebieha poštou alebo osobne.

Cena za vzťahovú príručku a doručenie je 21.00 EUR.


Mohlo by vás zaujímať:

MMT Consulting, s.r.o., Drieňová 1/J, Bratislava | IČO: 45676241 | DIČ: 2023095778 | ivana(zavinac)radipsychologicka.sk  

Instagram | FacebookTwitterLinkedIn | TikTok | YouTube