Tričká a mikiny


Email s e-bookom príde do 1-2 minút od odoslania registrácie. Upozornenie: email môže skončiť v priečinku s reklamnou alebo nevyžiadanou poštou – preto ak ho nevidíte v hlavnej pošte, skontrolujte si aj ostatné priečinky.

Tento krátky e-Book o vzťahovej väzbe slúži ako užitočný sprievodca pre páry alebo jednotlivcov, ktorí sa chcú dozvedieť viac o zlepšovaní svojich vzťahov. 

Vďaka vzťahovému e-Booku objavíte, že komunikácia v partnerskom vzťahu môže byť jednoduchá a že aj vy dokážete efektívne komunikovať s partnerom a vyhnúť sa konfliktom. Lepšie pochopíte seba a partnera. Vďaka tomu sa môžete naučiť lepšie vnímať svoje a partnerove potreby a túžby, zvládnete riešiť konflikty zdravým a konštruktívnym spôsobom a zlepšíte kvalitu vášho intímneho života. 

Pochopením teórie vzťahovej väzby podporíte vlastnú emocionálnu zrelosť a naučíte sa budovať silné a zdravé emocionálne puto v partnerskom vzťahu. A práve preto ľahšie zvládnete ťažké obdobie vo vzťahoch, naučíte sa nielen spôsob, akým zvládať vlastné emócie, ale dokonca aj to, ako podporovať svojho partnera v náročných situáciách.

Tieto témy a ďalšie informácie o vzťahovej väzbe vám pomôžu zlepšiť celkovú kvalitu života a zvýšiť spokojnosť v partnerstve.

Vzťahový e-Book si môžete stiahnuť zdarma už teraz.Mohlo by vás zaujímať:


MMT Consulting, s.r.o., Drieňová 1/J, Bratislava | IČO: 45676241 | DIČ: 2023095778 | ivana(zavinac)radipsychologicka.sk  

Instagram | FacebookTwitterLinkedIn | TikTok | YouTube